2024. január 29., hétfő

Tűzijáték telep - 20 mm a DinamitShoptól: Bloodsport 25 rán 20mm

Tűzijáték telep - 20 mm a DinamitShoptól: Bloodsport 25 rán 20mm


Efekt zábavnej pyrotechniky Bloodsport

Kompaktný ohčostroj Bloodsport je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohčostroj vypáli do vzduchu 25 rán ráže 20 mm a celá show trvá 30 sekúnd.

Pozrite si video ohčostroja Bloodsport

""Upozornenie: Ohčostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. čas trvania ohčostroja je preto iba orientačný, môže byč výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohčostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanovič dčžku jeho trvania.""

Bezpečnosč zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosč a bezpečnosč vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horčavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória nebezpečnosti: 2


DinamitShop az ünnepek varázsa: Tűzijáték szilveszterre, esküvőre, születésnapra, bármilyen rendezvényre. Óriási választék, garantált minőség, szakképzett munkatársak. Az értékesítés mellett a tűzijátékok kivitelezését is vállaljuk. https://www.dinamitshop.sk #tűzijáték #petárda #telep #rakéta #rómaigyertya #pirotechnika #dinamitshop #szilveszter
Tűzijáték, petárda telep - 20 mm Bloodsport 25 rán 20mm

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése