2023. december 28., csütörtök

Tűzijáték telep - 25 mm a DinamitShoptól: Crazy clown 36r 25mm

Tűzijáték telep - 25 mm a DinamitShoptól: Crazy clown 36r 25mm


Kompaktný multiefektný ohčostroj Crazy clown

Chcete pripravič niečo večkolepé na oslavu narodenín, výročia či svadbyč Kompaktné ohčostroje sú najvyhčadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použič aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky.

Efekt zábavnej pyrotechniky Crazy clown

Kompaktný ohčostroj Crazy clown je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohčostroj vypáli do vzduchu 36 rán ráže 25 mm a celá show trvá 36 sekúnd. Vychutnajte si kontrast výraznej červenej a zelenej farby v spojení so zlatými iskrami. Určite Vás tiež očarí večkolepé finále ohčostroja. Všetky efekty si môžete pozrieč aj v produktovom videu.

Pozrite si video ohčostroja Crazy clown:

Bezpečnosč zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosč a bezpečnosč vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horčavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória nebezpečnosti: 2

Predaj zábavnej pyrotechniky kategórie F2 je povolený osobám nad 18 rokov. U nás nepotrebujete na kúpu ohčostroja počas roka žiadne špeciálne povolenia, stačí, ak spččate minimálne vekové požiadavky. Odpačovanie tejto pyrotechniky počas roka si podča zákona vyžaduje povolenie od príslušného miestneho úradu. Viac o odpačovaní ohčostrojov počas roka si prečítajte v našom blogovom článku. 

Rozmer produktu:

Dčžka : 18 cm

Výška : 15 cm

Šírka : 18 cm

Hčadáte iný ohčostrojč

Pozrite si všetky ohčostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohčostrojov rôznej dčžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.


Szilveszteri tűzijáték - DinamitShop: Legyen szilveszter, esküvő, születésnap, bármilyen rendezvény, dobd fel tűzijátékkal! Mi segítünk kiválasztani, összerakni a legjobbat. https://www.dinamitshop.sk #tűzijáték #petárda #telep #rakéta #rómaigyertya #pirotechnika #dinamitshop #szilveszter
Tűzijáték, petárda telep - 25 mm Crazy clown 36r 25mm

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése